Strona główna arrow Czytelnia arrow Zadbaj o ducha
Musisz tego posłuchać
Strona główna
Aktualności
Skrzynka intencji
Forum Duchowej Pomocy
Nasze świadectwa
Czytelnia
Galeria Sola Fide
Polecane strony
Sola Gratia
Napisz do nas
Multimedia
Zaloguj Się Wyszukaj Jeśli chcesz taki serwis
Często czytane:
Gościmy
Aktualnie jest 10 gości online
Licznik odwiedzin
odwiedzających: 2230777
Zadbaj o ducha
Niebezpieczna miłość PDF Drukuj E-mail
Nie będziesz miał innych bogów obok mnie — pierwsze przykazanie dekalogu1.

— Ty chyba nie rozumiesz, co do ciebie mówię, Jacqueline. Chodzi o twoją przyszłość, twoje życie!— Nie, tato. To ty nic nie rozumiesz. Już nie pamiętasz, jak to było, gdy sam byłeś młody? Mówię ci, że kocham Daniela. Ty chyba tego nie rozumiesz.

Czytaj całość...
Imię godne czci PDF Drukuj E-mail
„Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy” — trzecie przykazanie dekalogu1.

Nie sposób zapomnieć tej pełnej jedności i entuzjazmu rodziny, którą poznaliśmy wraz z żoną, gdy mieszkaliśmy w mieście Puerto Barrios, w Gwatemali.

Czytaj całość...
Pragnienie silniejsze od logiki PDF Drukuj E-mail
Prawie czterdzieści lat leżał bezwładny nad sadzawką. Liczył, że jednak kiedyś ktoś mu pomoże i zaniesie jako pierwszego do poruszonej wody, a wtedy zostanie uzdrowiony. Jego nadzieja nie gasła.
Czytaj całość...
Uzdrowiciel PDF Drukuj E-mail
Jezus przybył na ten świat, by niezmordowanie służyć ludziom. Przyszedł, by uwolnić nas od ciężaru chorób, nędzy i grzechu, by obdarzyć zdrowiem i pokojem. Jego litość nie znała granic. Więcej czasu poświęcał na leczenie chorych niż na kazania.
Czytaj całość...
Gdy Bóg traci sens PDF Drukuj E-mail
Nie pojmiemy do końca, kim jest Bóg i na czym polegają Jego relacje z człowiekiem. W chwili ciężkich doświadczeń będziemy wciąż zadawać Mu pytanie: dlaczego? I nie wszyscy otrzymamy odpowiedź.
Czytaj całość...
Powrót z zaświatów PDF Drukuj E-mail
Wizje związane z tzw. śmiercią kliniczną spopularyzował Raymond Moody w swym bestsellerze „Życie po życiu”. Sprawozdania takie nie są jednak czymś nowym. Do opisu podobnych doświadczeń sięgał już Platon. Niektórzy trzymają się tych zjawisk jako dowodu na istnienie życia po śmierci. Czy śmierć kliniczna ma z tym rzeczywiście coś wspólnego? Czy jej przeżycie to powrót z zaświatów?
Czytaj całość...
Kuszenie PDF Drukuj E-mail
Kuszenie Jezusa na pustyni obejmowało trzy sfery ludzkiej egzystencji, którym najtrudniej się oprzeć. Tak jak wcześniej w raju, tak i teraz szatan zaczął od najprostszej kwestii — apetytu. Potem na próbę wystawił moc Syna Bożego, a w końcu Jego władzę. Trzeba było wielkiej mądrości i pokory, by nie ulec. Na przeciw kusiciela stał udręczony postem Mesjasz w całej swej ludzkiej ograniczoności.
Czytaj całość...
Nowości
Pomyśl, że...
p6050091[1]_m.jpg
    Oto wyryłem cię na obu dłoniach, twe mury są ustawicznie przede mną - Iz 49,16
Sonda
Jak często otrzymujesz odpowiedź na swoje modlitwy?
  
Czy Bóg jest drobiazgowy w oczekiwaniach wobec człowieka?
  
Webdesign Go3.pl